İşçi Filmleri Festivali Urla’da !
29 Nisan 2017
Kombine Biletinizi Almaya Ne Dersiniz?
28 Eylül 2017

Türkiye’de Doğaçlama Tiyatro yapanlar Urla’da buluşuyor

Urla’nın ilk ve tek özel tiyatrosu olan Toprak Sahne Tiyatrosu Urla’da ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Türkiye’de doğaçlama tiyatro yapanlar Urla’da buluşuyor. 24-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 1. Doğaçlama Tiyatro Kampı Urla’da sanatseverleri ağırlayacak.

Doğaçlama Tiyatro Kampı’nın Sanat Danışmanları; Mahşeri Cümbüş’ten de bildiğimiz, bir çok TV programı ve dizilerden de tanıdığımız Dilek Çelebi ve Fatih Pestil.

Doğaçlama Tiyatro Kampı’nda eğitim verecek olan isimler de alanında uzman.
Dilek Çelebi/ Tiyatro Oyuncusu/Yönetmen
Fatih Pestil / Tiyatro Oyuncusu/Yönetmen
Yrd. Doç. Dr. Kadir Çevik / Öğretim Üyesi
Öğ. Gör. Şebnem Telci / Öğretim Üyesi
Sevda Tunçbilek Çevik

Neden Doğaçlama Tiyatro Kampı?
Dilek Çelebi :

‘’Doğaçlama Tiyatro hakkında bilgisi, deneyimi, geçmişi, ekibi olan, olmayan, birbirlerini tanıyan, tanımayan herkesi dünümüzden daha iyi olabilmek için bu kampa çağırıyoruz.

Heveslilerine dünyada, ülkemizde “Doğaçlama Tiyatro nedir ne değildir”i anlatırken, bu yolda yürüyenlerin ayaklarına batanları çıkarıyor, yolunu kaybedenlere yol göstermeyi arzuluyoruz. Doğaçlama tiyatronun birleştirme, kaynaştırma ve çoğaldıkça üretmeye açık bir tür  olduğunu biliyoruz. Biz bu gücü yeniden hatırlamaya ve yeni, eski tüm Doğaçlama Tiyatro dostlarını yeni sezon öncesi eğlenerek, öğrenmeye davet ediyoruz.‘’

Doğaçlama Tiyatro Kampı, eğitim odaklı olup aynı zamanda bir nevi  tatil olanakları da sunuyor.
Havuzun, denizin ve yeşilin iç içe olduğu harika bir kamp alanında akademisyenlerden Doğaçlama Tiyatro eğitimi alma imkanıyla sizleri buluşturuyor.

1. Doğaçlama Tiyatro Kampı ile ilgili detaylı bilgiye  www.dogaclamatiyatrokampi.com dan ya da 0532 132 31 52 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bilet Al !